İletişim ve Reklam

Avsaotel.Org İletişim ve reklam bilgileri

Avsaotel.org Reklam ve iletişim bilgileri
      Avşaotel.org Eva Yazılım teknolojileri iştirakidir. Sizde tek seferde 2 farklı siteye reklam vermek isterseniz iletişim numaralarından bizlere ulaşınız.

      Değerli ziyaretçilerimiz websitemiz hakkında veya sitemizin hizmet alanına dair herhangi bir sorunuz varsa iletişime geçiniz. Avşa adasına gelecek olan tatilcilere ayrıntılı olarak destek verilmektedir. Sitemiz 7/24 desteği ücretsiz sağlamakta olup aramaktan çekinmeyiniz. Konaklama tavsiyesi adayı gören bilen tarafından sağlanarak daha net yönlendirmeler yapılmaktadır. Rezervasyonlarınızda aracı olmuyoruz size en uygun yeri öneriyoruz.

      Site yetkilisi : İsa KARACA

      İletişim numaramız : 0(544) 786 5276

      E-mail adresimiz : avsamerkez@gmail.com
Avşaotel.org Reklam Avantajları
      Sitemize vereceğiniz reklamlar 2 sitede yıllık olarak yayınlanmaktadır. Ödediğiniz miktar üzerinden faturalandırma işlemi yapılmaktadır.

      Değerli reklam verenler unutmayınız ki aldığınız hizmet için ücret ödemektesiniz. Ödediğiniz ücretin karşılığını almak muhakkak ki hakkınız. Burada dikkat edilmesi gereken husus websitelerinin sadece 2 kelimede önde olması değildir hizmet ve desteğidir. Sitemize reklam verenler istedikleri an istedikleri içeriklerini değiştirme hakkına sahipler. Sizlere bir telefon kadar yakınız.