avşa ada apart 2
avşa ercan apart 2
avşa adaroom apart
avşa nur apart

Avşa adası otelleri

Avşa otelleri, Avşa adası herşey dahil havuzlu denize sıfır kahvaltılı ve yemekli otel listesi 2013 - 2014

Avşa adasında bulunan oteller ile ilgili bilgiler
     Avşa adasında bulunan otellerin içinde 5 yıldızlı otel bulunmamaktadır. Avşa adasında bulunan oteller daha çok butik otel olarak hizmet vermektedir.
     Avşa adasında bulunan oteller genel itibariyle pansiyon ve motellere oranla daha azdır. Havuzlu ve denize sıfır konumda adada toplam iki tane otel bulunmaktadır. Biri Altınkum tatil konakları biri Akvaryum butik oteldir. Bizim önerimiz Altınkum tatil konaklarıdır hem havuzu büyük hem lobisi bulunmakta hemde Yiğitler (Araplar) köyünde daha sessiz sakin yerdedir.
     Avşa adasında otellerin içinde balayı için tercih edilmesi gerekenler Efe suit otel, Altınkum tatil konakları, Elit otel ve Hotel Avşa'dır.
     Avşa adasında bulunan otellerde genel itibariyle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği bulunmaktadır. Avşa'nın merkezine uzak olan otellerin servis araçları mevcut olup siz sayın tatilcileri iskeleden almakta ve çokış yaptığınızda iskeleye bırakmaktadır.
     Avşa adasında herşey dahil ve denize sıfır otellerin fiyatlarıda pansiyon ve motellere göre daha yüksektir. Yılda bir kez tatile geldiğimizi düşünürsek oteller birinci tercihimiz olmalıdır. Tercihinizi yaparken tek otelde takılı kalmak yerine kıyaslama yaparak size en ideal yeri bulabilirsiniz.
Avşa adası otel fiyatları 2013 - 2014
     Avşa adası otel, konaklama ve tatil fiyatları hakkında kısa bilgi için yazımızı okuyunuz.
     Avşa adasında otel fiyatları pansiyon ve motellere oranla daha yüksektir. Adada kişi başı ortalama ücret 60TL den başlamakta olup 150TLye kadar çıkmaktadır. Bu fiyatlara sabah kahvaltısı akşam yemeği mecburen dahildir. Sitemizde ekli olan butik otel denize sıfır otellerin bazılarının fiyatları sabit olup sayfalarında belirtilmiştir.
Avşa adasında bulunan otellerin 2013 deki fiyatıyla 2014 deki fiyatları arasında fark neredeyse yoktur.