avşa ada apart 2
avşa ercan apart 2
avşa adaroom apart
avşa nur apart

Avşa adası motelleri

Avşa adası motelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiler ve liste. Avşa motel ve fiyatları 2013 - 2014

Avşa adasında bulunan moteller ile ilgili bilgiler
     Avşa adası otel, konaklama ve tatil fiyatları hakkında kısa bilgi için yazımızı okuyunuz. Okuyacağınız yazı mutlaka tatil ve tercih için size fikir sunacaktır
      Avşa adası motelleri genel itibariyle otellere oranla fiyatları daha uygundur. Motellerin genelinde sabah kahvaltısı ve yemek bulunmamaktadır. Sitemizde ekli olan moteller arasında sadece 2 tanesi sabah kahvaltısı sunmaktadır.
      Avşa adasında bulunan motellerin sayısı pansiyonlar ile neredeyse aynı iken otellere oranla 5 kat daha fazladır. Konaklama konusunda tercihinizi motellerden yana kullanmak isterseniz uygun fiyatlara tatil yaparken aynı zamanda ya dışarıdan yemek ihtiyacınızı karşılayacak ya da yemek yapmakla zaman harcayacaksınız.
      Sitemizde ekli olan motellerden 3 tanesi denize sıfır konumda olup 1 tanesi Yiğitler mevkiinde bulunmaktadır. Merkezde bulunan ve denize sıfır olan motellerden 1 tanesi merkeze oldukça uzaktadır.
      Moteller arasında tercih yapacak olduğunuz taktirde sabit ilk aradığınız işletme ile anlaşmaktansa kıyaslama için farklı yerler ilede görüşünüz. Fiyatlar arasında bazen farklar olmaktadır. Hem tatiliniz hemde cebiniz için kıyaslama yaparken yardım isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz. Avşa adasında genel olarak motel ve pansiyon olarak konaklama geleneği hakimdir.
Avşa adası motel fiyatları 2016
     Avşa adası motel fiyatları 2016 yılına oranla 2014 yılında neredeyse aynı olarak geçecek gibi görünmektedir. Motellerin fiyatları yıllara oranla küçük miktarlarda yükselmektedir.
      Avşa adası motelleri fiyatları oda başı 40TL ile 100TL arasında değişmektedir. Tabi bu fiyatlar denize sıfır işletmelerde dahada yükselebilmektedir. Motellerde oda başı fiyatlar 50TL ile 150TL arasında değişmektedir. Bu odalarda 4-5-6 kişi konaklama imkanları sağlanmakta olup 1+1 apartlar mevcuttur.
     Motel iyatları otellere oranla daha düşüktür.