avşa ada apart 2
avşa ercan apart 2
avşa adaroom apart
avşa nur apart

Avşa adasına nasıl gidilir ? Avşaya nasıl gidilir ? Avşa ulaşım

Avşa adasına nasıl gidilir ? Avşaya nasıl gidilir ? Avşa ulaşım, Avşa adasına arabayla nasıl giderim, Feribot

Avşa adasına nasıl gidilir konumuzu okumanız önerilir.
      Konumuzun içeriği Avşa adasına nasıl gidilir ? Avşa adasına yaya veya araba ile gitme yöntemleri ve Avşa adası ulaşım yollarıdır. Avşa adasına İstanbul'dan, Bursa'dan, İzmir'den, Tekirdağ'dan, Erdek'ten ve diğer illerden nasıl gelindiğini detaylı olarak anlatacağız. Avşa adasına ulaşım fiyatları, ulaşım firmaları ve diğer konular hakkındada bilgiler yayınlanmakta ve sürekli olarak güncel tutulmaktadır.

      Avşa adasına öncelikle nerelerden gelinir bu konu hakkında bilgiler ile yazımıza başlayalım. Avşa adasına gelen tatilcilerin büyük kısmını İstanbullular oluşturmaktadır. Avşa adasına Erdek hattı, İstanbul hattı, Tekirdağ hattı ve Budo hattından gelinebilmektedir.

      Avşa adasına ulaşım hakkında sıkça sorulan sorular :
      Avşa adasına İstanbul'dan gidilir mi ? Tekirdağ'dan nasıl gelinir ? Avşa adasına İstanbul'dan araç ile nasıl gelinir ?
Avşa adasına İstanbul'dan gelmek istiyorsanız öncelikle yayamı araç ilemi karar vermelisiniz. Yaya olarak gelmeye karar verdiyseniz Yenikapı ve Bostancı iskelelerinden gelebilirsiniz. Burada bir noktaya dikkat edelim İdo'da bilet fiyatları erken alımlarda ciddi anlamda ucuzlarken gişede alımlarda 50TL'yi bulmaktadır. Araç ile gelecekseniz İstanbul'dan Tekirdağ'a geçerek arabalı vapurlar ve gemiler ile gelebilirsiniz. İstanbul'dan İdo ile 2.5 saatte gelebilirsiniz. Araç ile gelirseniz yolunuz uzayacaktır. Tekirdağ'dan Avşa adasına yaklaşık olarak 2.5 saatte gelebilirsiniz. Buna İstanbul Tekirdağ arası yoluda katarsanız 4-5 saatlik yolculuğunuz olacaktır. Tekirdağ Avşa adası seferler Ömer kaptan gemisi, Yavuz naz gemisi, Öz kaptan gemisi ve Yener c gemisi ile yapılmaktadır. İdo bilet fiyatları ortalama olarak 45-50TL arasıdır. Detaylı ve kesin bilgiler için ido.com.tr'yi ziyaret edebilirsiniz. Tekirdağ Avşa adası ve Marmara adası fiyatlar ise kişi başı ortalama 20TL olurken araç ile ortalama 70TL'dir bu fiyata şoförde dahildir.

istanbul avşa adası ulaşım

istanbul tekirdağ ulaşım

tekirdağ avşa adası ulaşım

      Avşa adasına Erdek'ten nasıl gidilir ?
      Avşa adasına Erdek'ten nasıl gidilir ? Avşa adası ile Erdek arası mesafe 1 saat 45 dakika sürmektedir. Erdek ve Avşa adası arası ulaşım Gestaş gemileri ile yapılmaktadır. Erdek'ten Avşa adasına araç ile nasıl giderim diye düşünmeyin. Gestaş gemileri hem yaya hem araç almaktadır. Fiyatlar ise yaya yolcular için 7.5TL iken araçlar için daha yüksektir.

erdek avşa adası ulaşım

      Avşa adasına Bandırma'dan, Balıkesir'den ve İzmir'den nasıl gidilir ?
      Avşa adasına İzmir'den gelmek için öncelikle Balıkesir'e, Balıkesir'den Bandırma'ya ve Bandırma'dan Erdek'e geçerek gidebilirsiniz. İzmir ve Balıkesir arası mesafe 180km'dir. Bu mesafe ortalama 2 saat 20 dakika sürmektedir. Balıkesir, Bandırma arası mesafe 100Km olup 1 saat 20 dakikada gidilebilmektedir. Bandırma Erdek arası mesafe 21Km olup ortalama 22 dakikada gidilebilmektedir. Burada Bandırma'dan, Balıkesir'den ve İzmir'den Avşa adasına nasıl gidilir sorusuna cevap verilmiştir. Erdek'e kadar geldikten sonrasını üstteki paragrafta açıklamıştık.

bandırma erdek ulaşım

      Avşa adasına Bursadan nasıl gidilir ? Araç ile gelinir mi ?
      Avşa adasına Bursa'dan yaya olarak gelecekseniz Mudanya'dan Budolara binerek gelebilirsiniz. Adaya araç ile gelmek isterseniz öncelikle Erdek ardından Gestaş gemileri ile gelebilirsiniz. Gestaş gemileri araç ve yaya olarak yolcu taşımacılığı yapmaktadır.

bursa erdek ulaşım, bursa avşa adası ulaşım
AvsaOtel.Org Reklam Alanları
avşa ada motel 2
avşa yürekli motel
avşa gündüz güneş apart
avşa altınel apart pansiyon
avşa okyanus apart
avşa kaan motel
avşa cane motel
avşa joey apart
avşa kiraz apart
avşa altınkum tatil konakları
avşa elit otel